Červen 2007

Trochu sem si hrála ´=D

27. června 2007 v 21:14 | No, kdo asi ´=P |  Kukačková Terka
Doufám, že nikomu nevadí, že sem vyměnila barvy a hlavně to záhlaví.. sluníčko je sice pěkný, ale o naší třídě toho asi moc neřekne, což.. ×) A taky, že sem sem dala profil třídy..
Užijte si zejtřejší poslední den. Pře v pátek už spolu budeme ve škole jenom dvě zas*aně krátký hodiny ´=¨¨¨¨(
Terka

Pro Vás

27. června 2007 v 19:44 Bicková Bára
Nevěděla sem kam to dát,tag sem to dala do "mojí" rubriky,dyž to píšu já.
Dneska na té generálce sem myslela,že už po tom prořvaným měsíci nemám co brečet..Ale teď sedím u kompu,brečim,je mi šíleneně smutno a ..nevim,prostě to bolí.Nejhorší je ten pocit bezmoci.Chci Vám říct,že Vás mam fšechny mocz ráda a NIGDY na Vás nezapomenu.Ať už mě nekteří z Vás serou bo ne,budete mi chybět a to nehorázně.Prošla sem s Vámi kus života,kus důležitý části života.A já tuhle část nechci ukončit,fšechno je to najednou pryč a už to nigdy nevrátim ani já,ani Vy!Doufám,že sem budete chodit,igdyž vim,že ne fšichni,tag aspoň Většina.U holek stim počítám,ale doufám,že nás f tom klucí nenecháte.Kurva,ani nevíte,jag bych to teď chtěla změnit.Vrátit čas,aby sme byli zas ty malý děti.Ale nemůžu.
Mám Vás fšechny šíleně mocz ráda,igdyž ste podle mě někteří kolikraát pěkný píče a dementi,ale stejně Vás mam ráda!A nigdy nezapomenu!