Srpen 2007

Vše NEJ ....

31. srpna 2007 v 11:50 | veverka1991 |  Poláková Verča
Ahojky lidičky, ještě využiju tohohle blogu na to, abych Vám všem popřála hodně úspěchů v nový škole.... !!!!! ... Poznejte super lidi, ale nezapomeňte na naší třídu :o))) ... Taky choďte na spolužáky, abysme se mohli domluvit na slučáky ...... Mějte se tam všude mooooc hezky ..... !!!!
S <3 Véra :o)))

Slučák mejma očkama :o))

26. srpna 2007 v 19:03 | veverka1991 |  Léta na zš
No tak lidi, jak se máte, jak žijete??? Teda jako po tom slučáku??? :o)) Nu, já dobře, ale spala jsem jen 5 hodin takže jako nic moc no.....
No tak podle mě byl slučák, kterej se konal 25.8.2007 ve 20:00 na Vápně a pak v roháči naprosto suprovej.... Na Vápně jsme sice byla asi 2 hoďky ne? Ale jako dobrý, no ale podle mě to stejně bylo lepší v Roháči, protože tam aspoň něco hrálo a bylo tam prostě veselejc :o)) Ale samosebou, že tam zase všicí co byli na Vápně nedorazili.... Ale neva.... no v Roháči to byla sranda dooost (teda jako až na tu metallicu :o))) njn nenaděláte nic no ..... No hlavně tam podle mě tentokrát suprově hráli, takže jsme zapařili dooost co říkáte ???? Hlavně teda: Tero, Leno, Míro, Vojto, no a taky Barko, Lůco (sorry, ale ostatní jsem tancovat nepostřehla :o)) No nej byla Šenkýřka, ne? pak taky Nirvana, no já nevim co ještě prostě mazec..... Ale jako supeeeer..... ..... (PS: Tero, ještě jednou díkes za dáreček :o)) ..... No, ale nějak se to rozprchlo a ani pořádně nevim kdo kdy odešel ..... :o(( ..... Loučení, hlavně s Barkou a Terou (protože ty tam byli jako poslední ) bylo smutný :o(( ...... achjooo .... Jo Barčo, pozdravuj Bohouška :o)) ..... Jo a Kurta taky, jestli s nim ještě někdy budeš mluvit :o)) ....
No lidi, doufám, že zase bude nějakej slučák...... Nu mám Vás ráda ... jo a mějte se na střední hezky no .... ty jo to je smutný :o(( ...... <3 tak čauky zase někdy někde ..... :o)) ................V. :)

Pro Vás děcka

19. srpna 2007 v 0:50 Bicková Bára
Timhle clankem vam nechci nic vycitat(teda mozna ze i io).Jen,ze dneska sme meli takej jakoze slucak(jasne oficialni je az 25.),a seslo se nas tam 6.Celkem me to mrzelo.Vzpomela sem si na to,jak ke konci sme skoro fseci rikali,jak se mame radi a ze se o prazkach budem schazet(slucak) a ted vetsina lidi ani neni schopna zvednout prdel od kompu,bo misto bezcilniho zevlovani aspon na chvili dojit.Tak nevim,proc se teda rikalo to,co sme na konci devitky rikali,dyz se nechcete ani sejit.No nic,tak ale doufam,ze toho petadvacatyho se nas tam sejde vic..

písnička

16. srpna 2007 v 11:04 | veverka1991 |  Poláková Verča

Hlášky a tak ... :)

16. srpna 2007 v 10:42 | veverka1991 |  Léta na zš

Léta na zš ... :)

26.7.2007 15:49 | Veverka | Loučení se zš... :(
Ahojda, jak pořád mluvím, respektive píšu o své milované třídě 9.C (06/07), tak jsem pro vás všechny připravila spešl rubriku plnou toho, co se vlastně v naší třídě za ty léta dělo.... Nebudu popisovat průběh 4 let, ale napíšu Vám "záchytné body" a ty Vám napoví :)
(Je to ze všech těch mých "notýsků", ti, kdo se mnou chodili do třídy, tak asi vědí oč jde :))
Taky mám v notýsku pořád psáno Sámer Issa (kdysi jsem mu fandila, ale teď už neee :)), no a holky (Terka a Lúca H.) mi tam pořád psali Sámer Krysa .... V tu dobu mě to strašně štvalo :)
A pak jsme jeli na hory, no to byla taky sranda :)..... Jiři hláška: "Zamkni, ale jenom trochu" :)
A Tera mi furt psala: "Dobrý den, celý den!" :)
Nebo oblíbená hláška p.uč. Podoláka: "Drž, mlč už" a "Ty jsi ale mimoň" :)
A nebo p.uč Tesař: :Táhni někam do pryč... !" :)
P.S.: Tímto p.uč. J.Tesaře zdravím, učil na naší základce v Třeboni Na Sadech 375 J 1. rok, myslím, že to bylo 2004/2005 (Prostě jsme byli v 7.C) a měl nás na Dě a Nj!!! No, a hodiny s ním byly fakt super!!!! On totiž pořád něco "hlásil" .... :) !!!!!
No, a pak jsme si s mojí tehdejší sousedkou Luckou H. napsali "smlouvu" : J Tady je její znění:) !!!!
"Dne:od 22.10.2004 (do konce 9 třídy) uzavřela Lucie H. smlouvu s Veronikou P.. Jde o běžné půjčování pomůcek (některých) a radu při práci. Také se tam zahrnuje Sámer Issa a Harry Potter" (jako výměna obrázků atd...) (Později byl Harry Potter přepsanej na Vojtu Kotka J a Sámer Issa Na Jirku Mádla, který se mám zrovna v tu dobu líbili .... :))
No, a Tera mi pořád psala básničku "O kopřivě", protože prej jednou šla a popálila se o kopřivu, tak mi to pak furt psala :)
Takže: "Básnička o Kopřivě Šla jsem jednou po louce šupky dupky. Kopřiva je zlá a kouše. Teď už to vím, že neměla jsem ji pokoušet. Kousla mě! ŇAF!"
A Lena I. mi napsala básničku: "Čarodějnice - Máme opět slavný den, tak si honem koště vem. Vezmi ho a nastartuj, nad ohněm si poletuj. Ohni se však vyhni, na zdraví si přihni!!!"
A teď tohle, je to sice tošku "starší zpráva, ale to neva, měla jsem to na svým blogu, ale dala jsem to i sem, protože tady si to doufám přečtou hlavně lidičky ze třídy ..... :D )

Deváťáci se loučí ...

26.7.2007 14:26 | Veverka | Loučení se zš... :(
28.6.2007
Ahoj lidi, jak ten den se smíchem začal, tak s pláčem skončil !!!! :( :( :( :(
Dneska je 28.6.2007 a měli jsme na základce akci "Deváťáci se loučí".....
Bylo to neuvěřitelně super. Ráno jsme to zahájili, zatancovali jsme trošku "trapnej"(ale záměrně :)), ale hezkej taneček na BARBIE GIRL!!! Kluci měli na sobě růžový trička a dělali jakoby holky, no a holky měly na sobě montérky a byly jako kluci a pak se to vyměnilo, takže to skončilo tak, že holky byly holky a kluci zase kluci. :) Pak hoši ze třídy měli scénku hospoda, dost jsem se při ní pobavila. A pak holky Tera a Lena zatancovaly břišní tance. No a pak přišlo véééélikýýý překvápko:) . Tera a Lena tančily břišní tance i s p.učitelama.... :) No, to mělo obrovský úspěch a sklidili veliký potlesk!!! :) ...... Ale pak to přišlo... :( LOUČENÍ
jako 9.C jsme nastoupili na podium. A to už pro mě bylo hrozně emotivní...
V hlavě se mi honila spousta myšlenek spjatých s mojí třídou..... "Je to poslední chvíle, co takhle společně můžeme poděkovat učitelům! Je to vlastně předposlední den ve škole, ještě zejtra a pak už je takhle pohromadě nikdy neuvidím... Jo jasně, setkáme se zase někdy, ale už to nebude takový, jaký je to teď, co když se ty lidičky změní a já si s nima třeba po roce už nebudu mít co říct???? TAK LIDI PROSÍM VÁS, NEMĚŇTE SE, ZŮSTAŇTE POŘÁD TAK SUPER JAKO DOTEĎ!!!! MÁM VÁS STRAŠNE MOC RÁDA A VŠICHNI MI MOOOOC CHYBÍTE.!!!! :( :( :( :( !!!!!
No a abych to dopověděla ....:) jak jsme stáli na tom podiu, tak jsme děkovali učitelům a celé škole!!! Celou dobu jsem probrečela, bylo to všechno moooc krásný!!!!! :) Rozdali jsme jim kytičky, diplomy, knížku, a Ája nakreslila pro p.uč.Somra jeho karikaturu!!! Bylo to super, ale zároveň jsem si uvědomovala, že tahle chvíle je poslední. NAVŽDY.!!! :( Když jsme začali tak koncem května na tuhle akci nacvičovat, říkali jsme si: "To je v poho, je to až za měsíc" Teď už je to pryč a strašně mě to bolí!!!!! JÁ NECHCI!!!! No a pak jsme dostali od kluků bílý růžičky a to mě taky totálně dostalo, protože kdo by to do našich kluků řekl, že budou tak pozorný a koupí všem holkám růže... DÍKY KLUCI !!! JSTE SUPER !!!! :) No ale ani holky nezůstaly pozadu, měli jsme pro kluky připravený roztomilý přívěšky... :)
Prostě jsem si ještě víc uvědomila, že jsme suprovej kolektiv!!! Ale tím bylo to loučení těžší.!!!!! :( :( :( Myslím si, že to byla bezva akce, i když jsem ji skoro celou (spíš druhou polovinu) probrečela...... :( Byly to strašně silný okamžiky v mým životě. A myslím (a doufám), že ne jen v mým...
a teď něco pro moji třídu:
"Ahoj lidičky, mám Vás pořád MOC ráda, to se nikdy nezmění!!!:) Nikdy na vás nezapomenu a budu na vás všechny vzpomínat jen v dobrém. Strašně moc mi chybíte už teď a to se zejtra ještě uvidíme!!!:) Moc ráda vás zase někdy uvidím. Písněte mi třeba sem na blog nebo na mobílek (jestli nemáte moje číslo zkuste napsat Máce, ta má čísla snad úplně všech!!:) )
Vždycky budete patřit do mýho srdce, .... :) !!!!!
Ale jsem ráda, že jsme byli spolu v jedný třídě!!! Chci vám hrozně moc poděkovat za všechny krásný okamžiky, který jsme spolu prožili!!!!! Mám Tě ráda: Ájo, Báro, Terko, Martine, Vojto, Fando, Koďo, Hangáre, Péťo, Honzíku, Lúco, Jířo, Míro, Míšo, Máco, Lůco, Víťo, Fajfí, Nelíku, Leno, Líbo, Matesi, Radime, Májo!!! Byli jsme zkrátka super třídaJ a za to vám děkuju!!!!! Už se moooc těšim, až vás zejtra (naposledy ve škole) uvidím.......
Říká se mi to vážně těžko!!!! Viďte, že se nevidíme naposledy?!?!?!?!"
Vaše Vera :)
"Ahojky moji lidičkové !!!! :)Mám Vás mooooc ráda, to dokazuje i to, že jsem dneska 17.7.2007 zase brečela.... Ani nevíte, jak mi po Vás všech bylo smutno!!! :( Jako obvykle jsem si všechno promítala v hlavě... Všechno, co jsme spolu za ty léta prožili. Koukala jsem se na fotky, měla puštěnou Cranberries - tu smutnou, kterou jsme si pouštěli i ve škole a promítala si okamžiky s váma. Vzpomínala jsem na ples, jak jsme tam měli předtančení, Tera s Lenou břišní tance, Vzpomínala na výlet, jaká byla bžunda:), na "deváťáci se loučí", který bylo naprosto super!!! Jak jsme tam měli puštěnou tu prezentaci fotek, jak jsme stáli na podiu a brečeli, jak jsme tancovali, jak jsme rozdali všechny kytky, jak jsme šli poslední den do školy, dali učitelce POSLEDNÍ kytku a ona nám dala poslední výzo, taky jak jsme se šli rozloučit s ostatníma učitelama, nebo oni s náma, jako by to bylo včera si pamatuju, jak za náma do třídy přišla p.uč. Tutterová, a říkala, ať se těšíme z nových začátků, nebo jak přišel Dušek a říkal taky něco v tom slova smyslu. Nebo jak jsme se šli za Tobolkou a já mu říkala, ať mi podepíše fotku a on říkal, že se mu klepou ruce, že zrovna dělal kliky, nebo jak jsme byli za ředitelem, nebo jak jsme se šli rozloučit s p.uč Řepovou a jak říkala, že děkuje za diplom "mořitele", ale že ví, že svojí práci dělá dobře... Nebo jak jsme byli za p.uč. Kukačkovou a ta chudák taky brečela, ... . to jsou strašně důležitý a nezapomenutelný zážitky mýho života. A jsem za ně mooooc ráda !!!! :) Nebo si pamatuju, jak jsme s Nelíkem seděli na zemi v přízemí u ředitelny a řvali jako krávy (s prominutím :)) :) :) Ne, .... ale fakt - úplný záchvaty...
Nebo si vybavuju rozlučák a pak loučení a jen loučení.... Nebo mi teď blesklo, jak přišel Somr a říkal, že mu můžeme tykat, dal nám svůj mobil, icq.... No to je fakt super učitel..... :)
Štve mě ale, že jsme se nesetkali s J.Tesařem a nikdo na něj nemá kontakt. Ten byl taky strašně super.... :) Vždycky si pamatuju, jak jsem jela ráno busem do školy a jak Peťa s Nelou (no, dobře, jednou i já s nima :)) zvonili na Matese, aby nezaspal. :) No, teď mi tu hraje písnička Barbie Girl (mám ji staženou, od tý doby, co jsme na ni měli ten náš úžasném taneček :)) a tak zase vzpomínám na to, jak jsme to tancovali :)..... No, prostě těch krásnejch zážitků bylo plno.... J:) A já jsem moooc šťastná, že jsem je mohla prožít právě s Váma.... Vy jste kus mýho já... A sebe přece nemůžu ze svýho života vytratit J Takže nevytratím ani Vás!!! Na to vemte jed!!!! :) :) Opravdu Vás mám strašně moooooooooooooooooooooooc ráda. A doufám, že se budeme všichni pravidelně scházet, když ne osobně, tak aspoň na spolužácích a do budoucna na sebe vzájemně nezapomeneme..... Že néééééééé ?!?!?! :) :)
Já teda nezapomenu :) !!!!! Lidi, jsem moc ráda, že jsem zrovna s váma mohla chodit do jedný třídy, já myslím, že jsme si to užili dobře!!!!! A skončilo to všechno taky dobře. Vždyť v nejlepším se má přestat. :) Je mi to sice trochu líto (spíš trochu VÍÍÍC), že už nejsme jedna třída, ale určitě se naše "provazy přátelství", který jsme si za ty roky mezi sebou vytvořili, nepřetrhnou!!!! :) Já tomu věřím. Takže, až bude zase nějakej slučák, tak mi dejte 100% vědět. Už teď se na vás moooc těším..... :) :)
P.S.: Teď jsem si zase vybavila, všechny ty krásný smutný písničky. :) Jestli si chcete zabrečet, tak brečte při písničce, vzpomenete si na víc věcí a víc si jich budete vážit. Věřte mi :) hubda dělá divy.... Jen stačí chtít. Tady jsem vám napsala pár písniček, co jsme si pouštěli, určitě si při nich na něco vzpomenete!!! :) (ke stažení na www.mp3s.cz atd. :)) pa pa V.
Damien Rice - Crimes ! Cranberries - Dreaming My Dreams ! Udg - La fin
Elán - Kočka ! Guns N Roses - Knocking On Heaven's Door ! Premiér - Hrobař
Guns N Roses - Don't Cry ! Shrek - I'm a Believer ! UDG - Hvězdář ! Nazareth - Love Hurts ! Shrek - Halellujah ! Jaksi taksi - Škola ! J. Lennon - Imagine ! Shrek - Accidentally in love ! Šenkýřka (dneska to rozjedem ...) ! Aqua - Barbie Girl ! Bryan Adams - Everthing I Do ! Methalica, Nirvana, Pomáda, Roxette, a nebo tu moji nejoblíbenější (při který se rozbrečím snad vždycky ...) Cranberries - Ode to my Family J
nebo Offspring, Wanastowi Vjecy, nebo Bob Marley - No Woman, No Cry !!!
Tak čágo bágo :) :)
někdy se ozvěte !!!!!! Tak já končím (ale ne s váma :) ) pa V. :)

Loučení ...

29.7.2007 18:40 | veverka1991 | Básničky....
Tato básnička je věnována hlavně mým přátelům ze základky tzn. 9.C-forever :)

Loučení ...
Proč jen tomu čas tak chtěl,
abychom se rozloučili,
odešli ze základky
a nadobro se odloučili.

Přátelství je krásná věc,
zažila jsem jej hlavně s vámi,
při setkání ve škole,
hodně jsme se spolu smáli.

Teď tu sedím u kompu,
píšu Vám jen báseň,
a sužuje mě smutek ....

Cítím, jako bych Vás ztratila,
ale kdepak,
my přece zůstaneme
pořád skvělá banda,
se kterou je vždycky sranda!

Loučení je těžká věc,
já o tom vím své,
sice jsem ztratila blízkost Vaší osoby,
ale v srdci mým zůstanete forever....

Vaše Veverka :)
hi hi, sorry za chyby, mějte se všicí mooooc krásně mám vás ráda, a choďte pořád na spolužáky a taky tady na ten blog..... :) tak pa pa :)

slova písniček

16. srpna 2007 v 10:37 | veverka1991 (Verča Pol. :)) |  Léta na zš

AQUA

Barbie Girl

Hi Barbie
Hi Ken!
Do you wanna go for a ride?
Sure Ken!
Jump In...

I'm a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
you can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation
Come on Barbie, let's go party!

I'm a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
you can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation

I'm a blond bimbo girl, in the fantasy world
Dress me up, make it tight, I'm your dolly
You're my doll, rock'n'roll, feel the glamour in pink,
kiss me here, touch me there, hanky panky...
You can touch, you can play, if you say: "I'm always yours"

(uu-oooh-u)

I'm a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
you can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation

Come on Barbie, let's go party!
(Ah-ah-ah-yeah)
Come on Barbie, let's go party!
(uu-oooh-u)
Come on Barbie, let's go party!
(Ah-ah-ah-yeah)
Come on Barbie, let's go party!
(uu-oooh-u)

Make me walk, make me talk, do whatever you please
I can act like a star, I can beg on my knees
Come jump in, bimbo friend, let us do it again,
hit the town, fool around, let's go party
You can touch, you can play, if you say: "I'm always yours"
You can touch, you can play, if you say: "I'm always yours"

Come on Barbie, let's go party!
(Ah-ah-ah-yeah)
Come on Barbie, let's go party!
(uu-oooh-u)
Come on Barbie, let's go party!
(Ah-ah-ah-yeah)
Come on Barbie, let's go party!
(uu-oooh-u)

I'm a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
you can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation

I'm a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
you can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation

Come on Barbie, let's go party!
(Ah-ah-ah-yeah)
Come on Barbie, let's go party!
(uu-oooh-u)
Come on Barbie, let's go party!
(Ah-ah-ah-yeah)
Come on Barbie, let's go party!
(uu-oooh-u)

Oh, I'm having so much fun!
Well Barbie, we're just getting started
Oh, I love you Ken!

čupr písně

6.8.2007 16:04| veverka1991 | Jen tak :) ...
Tak tohle je věnováno hlavně mým super kámošum ze třídy (konkrétně pro Teru, ona asi ví proč ...... ... : "Tero, pusť si Hvězdáře, zpívej a vzpomínej :D :) .... )
UDG

Hvězdář

Ztrácíš se před očima, rosteš jen ve vlastím stínu.
Každá další vina, odkrývá moji vinu.
Ztrácíš se před očima, rosteš jen ve vlastím stínu.
Každá další vina, odkrývá moji vinu.

Ve vínu dávno nic nehledám,(dávno nic) nehledám.
Ve vínu dávno nic nehledám,(dávno nic) nehledám.

Jak luna zmizí s nocí v bělostnch šatech pro nemocné,
prosit je zvláštní pocit, jen ať je den, noc ne.
Jak luna zmizí s nocí v milostních šatech pro nemocné,
prosit je zvláštní pocit, jen ať je den, noc ne.

Od proseb dávno nic nečekám, (dávno nic) nečekám.
Od proseb dávno nic nečekám, (dávno nic) nečekám.

Na chodbách v blodných kruzích zářivka vyhasíná,
já ti do infuzí chci přilít trochu vína.
Na nebi jiných sluní, jak se tam asi cítíš,
s nebeskou interpukcí, jiným tulákum svítíš.

Ve vínu dávno nic nehledám,(dávno nic) nehledám.
Ve vínu dávno nic nehledám,(dávno nic) nehledám.

Jak luna zmizí s nocí v bělostnch šatech pro nemocné,
prosit je zvláštní pocit, jen ať je den, noc ne.
Jak luna zmizí s nocí v milostních šatech pro nemocné,
prosit je zvláštní pocit, jen ať je den, noc ne.

Obzor neklesne níž je ráno a ty spíš.
Od vlků odraná hvězdáře Giordána.
Obzor neklesne níž je ráno a ty spíš.
Od vlků odraná hvězdáře Giordána.
Obzor neklesne níž je ráno a ty spíš.
Od vlků odraná hvězdáře Giordána....

tady máte všemožný fotečky .... :)

1. srpna 2007 v 13:29 | veverka1991 |  Různý fotky :)
tak to jsou nejrůznější fotky z 2. stupně :)
tak a the end :) -bohužel- :( ............................................. pa pa :)

Ahojky Lidi

1. srpna 2007 v 12:59 | veverka1991 |  Poláková Verča
Ahoj lidi, nevěděla jsem kam to psát, takže Vás všechny tímto zdravím..... :) Mějte se krásně .... :)