Hlášky a tak ... :)

16. srpna 2007 v 10:42 | veverka1991 |  Léta na zš

Léta na zš ... :)

26.7.2007 15:49 | Veverka | Loučení se zš... :(
Ahojda, jak pořád mluvím, respektive píšu o své milované třídě 9.C (06/07), tak jsem pro vás všechny připravila spešl rubriku plnou toho, co se vlastně v naší třídě za ty léta dělo.... Nebudu popisovat průběh 4 let, ale napíšu Vám "záchytné body" a ty Vám napoví :)
(Je to ze všech těch mých "notýsků", ti, kdo se mnou chodili do třídy, tak asi vědí oč jde :))
Taky mám v notýsku pořád psáno Sámer Issa (kdysi jsem mu fandila, ale teď už neee :)), no a holky (Terka a Lúca H.) mi tam pořád psali Sámer Krysa .... V tu dobu mě to strašně štvalo :)
A pak jsme jeli na hory, no to byla taky sranda :)..... Jiři hláška: "Zamkni, ale jenom trochu" :)
A Tera mi furt psala: "Dobrý den, celý den!" :)
Nebo oblíbená hláška p.uč. Podoláka: "Drž, mlč už" a "Ty jsi ale mimoň" :)
A nebo p.uč Tesař: :Táhni někam do pryč... !" :)
P.S.: Tímto p.uč. J.Tesaře zdravím, učil na naší základce v Třeboni Na Sadech 375 J 1. rok, myslím, že to bylo 2004/2005 (Prostě jsme byli v 7.C) a měl nás na Dě a Nj!!! No, a hodiny s ním byly fakt super!!!! On totiž pořád něco "hlásil" .... :) !!!!!
No, a pak jsme si s mojí tehdejší sousedkou Luckou H. napsali "smlouvu" : J Tady je její znění:) !!!!
"Dne:od 22.10.2004 (do konce 9 třídy) uzavřela Lucie H. smlouvu s Veronikou P.. Jde o běžné půjčování pomůcek (některých) a radu při práci. Také se tam zahrnuje Sámer Issa a Harry Potter" (jako výměna obrázků atd...) (Později byl Harry Potter přepsanej na Vojtu Kotka J a Sámer Issa Na Jirku Mádla, který se mám zrovna v tu dobu líbili .... :))
No, a Tera mi pořád psala básničku "O kopřivě", protože prej jednou šla a popálila se o kopřivu, tak mi to pak furt psala :)
Takže: "Básnička o Kopřivě Šla jsem jednou po louce šupky dupky. Kopřiva je zlá a kouše. Teď už to vím, že neměla jsem ji pokoušet. Kousla mě! ŇAF!"
A Lena I. mi napsala básničku: "Čarodějnice - Máme opět slavný den, tak si honem koště vem. Vezmi ho a nastartuj, nad ohněm si poletuj. Ohni se však vyhni, na zdraví si přihni!!!"
A teď tohle, je to sice tošku "starší zpráva, ale to neva, měla jsem to na svým blogu, ale dala jsem to i sem, protože tady si to doufám přečtou hlavně lidičky ze třídy ..... :D )

Deváťáci se loučí ...

26.7.2007 14:26 | Veverka | Loučení se zš... :(
28.6.2007
Ahoj lidi, jak ten den se smíchem začal, tak s pláčem skončil !!!! :( :( :( :(
Dneska je 28.6.2007 a měli jsme na základce akci "Deváťáci se loučí".....
Bylo to neuvěřitelně super. Ráno jsme to zahájili, zatancovali jsme trošku "trapnej"(ale záměrně :)), ale hezkej taneček na BARBIE GIRL!!! Kluci měli na sobě růžový trička a dělali jakoby holky, no a holky měly na sobě montérky a byly jako kluci a pak se to vyměnilo, takže to skončilo tak, že holky byly holky a kluci zase kluci. :) Pak hoši ze třídy měli scénku hospoda, dost jsem se při ní pobavila. A pak holky Tera a Lena zatancovaly břišní tance. No a pak přišlo véééélikýýý překvápko:) . Tera a Lena tančily břišní tance i s p.učitelama.... :) No, to mělo obrovský úspěch a sklidili veliký potlesk!!! :) ...... Ale pak to přišlo... :( LOUČENÍ
jako 9.C jsme nastoupili na podium. A to už pro mě bylo hrozně emotivní...
V hlavě se mi honila spousta myšlenek spjatých s mojí třídou..... "Je to poslední chvíle, co takhle společně můžeme poděkovat učitelům! Je to vlastně předposlední den ve škole, ještě zejtra a pak už je takhle pohromadě nikdy neuvidím... Jo jasně, setkáme se zase někdy, ale už to nebude takový, jaký je to teď, co když se ty lidičky změní a já si s nima třeba po roce už nebudu mít co říct???? TAK LIDI PROSÍM VÁS, NEMĚŇTE SE, ZŮSTAŇTE POŘÁD TAK SUPER JAKO DOTEĎ!!!! MÁM VÁS STRAŠNE MOC RÁDA A VŠICHNI MI MOOOOC CHYBÍTE.!!!! :( :( :( :( !!!!!
No a abych to dopověděla ....:) jak jsme stáli na tom podiu, tak jsme děkovali učitelům a celé škole!!! Celou dobu jsem probrečela, bylo to všechno moooc krásný!!!!! :) Rozdali jsme jim kytičky, diplomy, knížku, a Ája nakreslila pro p.uč.Somra jeho karikaturu!!! Bylo to super, ale zároveň jsem si uvědomovala, že tahle chvíle je poslední. NAVŽDY.!!! :( Když jsme začali tak koncem května na tuhle akci nacvičovat, říkali jsme si: "To je v poho, je to až za měsíc" Teď už je to pryč a strašně mě to bolí!!!!! JÁ NECHCI!!!! No a pak jsme dostali od kluků bílý růžičky a to mě taky totálně dostalo, protože kdo by to do našich kluků řekl, že budou tak pozorný a koupí všem holkám růže... DÍKY KLUCI !!! JSTE SUPER !!!! :) No ale ani holky nezůstaly pozadu, měli jsme pro kluky připravený roztomilý přívěšky... :)
Prostě jsem si ještě víc uvědomila, že jsme suprovej kolektiv!!! Ale tím bylo to loučení těžší.!!!!! :( :( :( Myslím si, že to byla bezva akce, i když jsem ji skoro celou (spíš druhou polovinu) probrečela...... :( Byly to strašně silný okamžiky v mým životě. A myslím (a doufám), že ne jen v mým...
a teď něco pro moji třídu:
"Ahoj lidičky, mám Vás pořád MOC ráda, to se nikdy nezmění!!!:) Nikdy na vás nezapomenu a budu na vás všechny vzpomínat jen v dobrém. Strašně moc mi chybíte už teď a to se zejtra ještě uvidíme!!!:) Moc ráda vás zase někdy uvidím. Písněte mi třeba sem na blog nebo na mobílek (jestli nemáte moje číslo zkuste napsat Máce, ta má čísla snad úplně všech!!:) )
Vždycky budete patřit do mýho srdce, .... :) !!!!!
Ale jsem ráda, že jsme byli spolu v jedný třídě!!! Chci vám hrozně moc poděkovat za všechny krásný okamžiky, který jsme spolu prožili!!!!! Mám Tě ráda: Ájo, Báro, Terko, Martine, Vojto, Fando, Koďo, Hangáre, Péťo, Honzíku, Lúco, Jířo, Míro, Míšo, Máco, Lůco, Víťo, Fajfí, Nelíku, Leno, Líbo, Matesi, Radime, Májo!!! Byli jsme zkrátka super třídaJ a za to vám děkuju!!!!! Už se moooc těšim, až vás zejtra (naposledy ve škole) uvidím.......
Říká se mi to vážně těžko!!!! Viďte, že se nevidíme naposledy?!?!?!?!"
Vaše Vera :)
"Ahojky moji lidičkové !!!! :)Mám Vás mooooc ráda, to dokazuje i to, že jsem dneska 17.7.2007 zase brečela.... Ani nevíte, jak mi po Vás všech bylo smutno!!! :( Jako obvykle jsem si všechno promítala v hlavě... Všechno, co jsme spolu za ty léta prožili. Koukala jsem se na fotky, měla puštěnou Cranberries - tu smutnou, kterou jsme si pouštěli i ve škole a promítala si okamžiky s váma. Vzpomínala jsem na ples, jak jsme tam měli předtančení, Tera s Lenou břišní tance, Vzpomínala na výlet, jaká byla bžunda:), na "deváťáci se loučí", který bylo naprosto super!!! Jak jsme tam měli puštěnou tu prezentaci fotek, jak jsme stáli na podiu a brečeli, jak jsme tancovali, jak jsme rozdali všechny kytky, jak jsme šli poslední den do školy, dali učitelce POSLEDNÍ kytku a ona nám dala poslední výzo, taky jak jsme se šli rozloučit s ostatníma učitelama, nebo oni s náma, jako by to bylo včera si pamatuju, jak za náma do třídy přišla p.uč. Tutterová, a říkala, ať se těšíme z nových začátků, nebo jak přišel Dušek a říkal taky něco v tom slova smyslu. Nebo jak jsme se šli za Tobolkou a já mu říkala, ať mi podepíše fotku a on říkal, že se mu klepou ruce, že zrovna dělal kliky, nebo jak jsme byli za ředitelem, nebo jak jsme se šli rozloučit s p.uč Řepovou a jak říkala, že děkuje za diplom "mořitele", ale že ví, že svojí práci dělá dobře... Nebo jak jsme byli za p.uč. Kukačkovou a ta chudák taky brečela, ... . to jsou strašně důležitý a nezapomenutelný zážitky mýho života. A jsem za ně mooooc ráda !!!! :) Nebo si pamatuju, jak jsme s Nelíkem seděli na zemi v přízemí u ředitelny a řvali jako krávy (s prominutím :)) :) :) Ne, .... ale fakt - úplný záchvaty...
Nebo si vybavuju rozlučák a pak loučení a jen loučení.... Nebo mi teď blesklo, jak přišel Somr a říkal, že mu můžeme tykat, dal nám svůj mobil, icq.... No to je fakt super učitel..... :)
Štve mě ale, že jsme se nesetkali s J.Tesařem a nikdo na něj nemá kontakt. Ten byl taky strašně super.... :) Vždycky si pamatuju, jak jsem jela ráno busem do školy a jak Peťa s Nelou (no, dobře, jednou i já s nima :)) zvonili na Matese, aby nezaspal. :) No, teď mi tu hraje písnička Barbie Girl (mám ji staženou, od tý doby, co jsme na ni měli ten náš úžasném taneček :)) a tak zase vzpomínám na to, jak jsme to tancovali :)..... No, prostě těch krásnejch zážitků bylo plno.... J:) A já jsem moooc šťastná, že jsem je mohla prožít právě s Váma.... Vy jste kus mýho já... A sebe přece nemůžu ze svýho života vytratit J Takže nevytratím ani Vás!!! Na to vemte jed!!!! :) :) Opravdu Vás mám strašně moooooooooooooooooooooooc ráda. A doufám, že se budeme všichni pravidelně scházet, když ne osobně, tak aspoň na spolužácích a do budoucna na sebe vzájemně nezapomeneme..... Že néééééééé ?!?!?! :) :)
Já teda nezapomenu :) !!!!! Lidi, jsem moc ráda, že jsem zrovna s váma mohla chodit do jedný třídy, já myslím, že jsme si to užili dobře!!!!! A skončilo to všechno taky dobře. Vždyť v nejlepším se má přestat. :) Je mi to sice trochu líto (spíš trochu VÍÍÍC), že už nejsme jedna třída, ale určitě se naše "provazy přátelství", který jsme si za ty roky mezi sebou vytvořili, nepřetrhnou!!!! :) Já tomu věřím. Takže, až bude zase nějakej slučák, tak mi dejte 100% vědět. Už teď se na vás moooc těším..... :) :)
P.S.: Teď jsem si zase vybavila, všechny ty krásný smutný písničky. :) Jestli si chcete zabrečet, tak brečte při písničce, vzpomenete si na víc věcí a víc si jich budete vážit. Věřte mi :) hubda dělá divy.... Jen stačí chtít. Tady jsem vám napsala pár písniček, co jsme si pouštěli, určitě si při nich na něco vzpomenete!!! :) (ke stažení na www.mp3s.cz atd. :)) pa pa V.
Damien Rice - Crimes ! Cranberries - Dreaming My Dreams ! Udg - La fin
Elán - Kočka ! Guns N Roses - Knocking On Heaven's Door ! Premiér - Hrobař
Guns N Roses - Don't Cry ! Shrek - I'm a Believer ! UDG - Hvězdář ! Nazareth - Love Hurts ! Shrek - Halellujah ! Jaksi taksi - Škola ! J. Lennon - Imagine ! Shrek - Accidentally in love ! Šenkýřka (dneska to rozjedem ...) ! Aqua - Barbie Girl ! Bryan Adams - Everthing I Do ! Methalica, Nirvana, Pomáda, Roxette, a nebo tu moji nejoblíbenější (při který se rozbrečím snad vždycky ...) Cranberries - Ode to my Family J
nebo Offspring, Wanastowi Vjecy, nebo Bob Marley - No Woman, No Cry !!!
Tak čágo bágo :) :)
někdy se ozvěte !!!!!! Tak já končím (ale ne s váma :) ) pa V. :)

Loučení ...

29.7.2007 18:40 | veverka1991 | Básničky....
Tato básnička je věnována hlavně mým přátelům ze základky tzn. 9.C-forever :)

Loučení ...
Proč jen tomu čas tak chtěl,
abychom se rozloučili,
odešli ze základky
a nadobro se odloučili.

Přátelství je krásná věc,
zažila jsem jej hlavně s vámi,
při setkání ve škole,
hodně jsme se spolu smáli.

Teď tu sedím u kompu,
píšu Vám jen báseň,
a sužuje mě smutek ....

Cítím, jako bych Vás ztratila,
ale kdepak,
my přece zůstaneme
pořád skvělá banda,
se kterou je vždycky sranda!

Loučení je těžká věc,
já o tom vím své,
sice jsem ztratila blízkost Vaší osoby,
ale v srdci mým zůstanete forever....

Vaše Veverka :)
hi hi, sorry za chyby, mějte se všicí mooooc krásně mám vás ráda, a choďte pořád na spolužáky a taky tady na ten blog..... :) tak pa pa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dejv Dejv | E-mail | 16. srpna 2007 v 11:31 | Reagovat

Tak už nejsem jediný,kdo si vylil pocity tím,že naspal báseň...a to je dobře,pomáhá to rozvíjet intelekt a hlavně to všechno,co si pi tom vybavíte,ty vzpomínky a pocity,co vás provází...Můžu říct,že to mému "kolektivu" může dobře konkurovat! :-D Fakt je to pěkný...A jinak ses tu dost rozepsala,Verčo,je dobře,že aspoň někdo přispívá na náš blog!Spolužáci prostě nestačí...

Moc se těším,až tebe a pokud možno co nejvíc ostatních spolužáků a spolužaček uvidím na slučáku!             Všešchno dobré přeje       David

2 Dejv Dejv | E-mail | 16. srpna 2007 v 11:35 | Reagovat

Jo a k těm hláškám- taky jich pár s klukama "z posledních lavic" máme! :-D :-D Ale ty si nechám pro sebe jako tajemství... ;-)

3 veverka1991 veverka1991 | 16. srpna 2007 v 12:15 | Reagovat

a tak jo, ale ty hlášky byste sem mohli napísat ... mno dejve ta ta tvoje byla lepčí, .... :) tak pa pa .

4 caballita caballita | Web | 17. srpna 2007 v 20:45 | Reagovat

vero super!!!!:-)

5 Lovely friends Lovely friends | Web | 10. listopadu 2009 v 13:19 | Reagovat

taky chodím na tuhle školu v třeboni xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama