Září 2007

Sluuučáááák :o))

29. září 2007 v 11:07 | veverka1991 |  Poláková Verča
Ahooooj lidi, tak co jak je vám??? (A nebo spíš, jak je Martinovi??? :D) no nic, tak včera (28.9.2007) byl slučák, sešlo se nás tam 8, ale byla sranda, to musíte uznat ..... Hlavně jsme s Lůcou dobře zapařili ... (No a s Terou taky, ale až pak :o))) No, hráli dobře ... to jo, .... No, už se mi zase stejská, a chci z5 (ale to já chci pořád :o)) a co vy??? Jak to tam potom dopadlo?? No, už se těšim na další slučák :o))
No, mějte se všicí moc hezky, a doufám, že na další slučák nás přijde aspoň tolik, co nás přišlo včera :o)
Tak pap - Verčočka :o))

Lidi, probuďte se !!!! :o))

19. září 2007 v 16:48 | veverka1991 |  Poláková Verča
Ahojda lidičky, ... :o)) Musela jsem napsat tenhle nadpis !!! Chodíte sem vůbec někdo - jako teď myslim Vás, lidi ze třídy..... Doufám, že jo .... A chodíte taky na spolužáky??? No nic moc, myslim, že bysme to měli zlepšit... jj já vim, že každej má teď o hodně míň času, ale aspoň o víkendu tam zaběhněte .... :o)) Hehe tak to bylo takový moje malý přáníčko :o))
A co Vy ja se máte a co děláte??? Co je novýho a co škola??? .... No, tady nic novýho neni, škola na prd, asi jako všude :o(( .... Ale to teď nebudu rozebírat..... Hey, takže sem choďte a taky hlavně na spolužáky, protože se tam už uvažuje o dalším slučáku ..... Jo a já jsem něco vymyslela, jestli jste tu byli tam to napište do komentíků a připište co je novýho .... Jsme přece pořád jedna třída ne?? Tak ať ostatní taky ví, co se s kým děje a tak ..... Tak se mějte a smějte .... a doufám, že se zase někdy někde (a brzy :o)) uvidíme .... No musim končit..... takže rozpoutejte v komentících nějakou debat(k)u !!! pa pa V .... :)

Achtung Achtung! ×D

19. září 2007 v 12:02 | Terka |  Kukačková Terka
Já sem to strašení spletla.. koná se to v pátek.. 12.10.
×P

Dem strašit? ×D

12. září 2007 v 21:48 | Terka |  Kukačková Terka
Hele.. Verča si "stěžovala" na svým blogu, že neví žádný aktuality.. takže..
11.října(estli si to teda pamtuju dobře), tak 11. bude ve škole strašení(takové to přespávání ve škole a v rámci toho se tam bude strašit..).. No a madr říkala, že by bylo dobrý dyby se tam objevily taky jiný tváře než učitelský a že se ty "děti" budou víc bát, když je budou strašit lidi, kerý nebudou čekat=my ×D
Takže kdo chce jít 11.října strašit do školy? ×D

Tak jak???

3. září 2007 v 16:33 | veverka1991 |  Poláková Verča
Tak lidičky, jak se máte, a co nová škola??? No ta moje - takový smíšený pocity, je to tam docela dobrý i lidi jsou tam v pohodě (teda zatim :o))) no ale nejste to prostě vy no.... je to ta nic, pořád jsem si říkala, tý jo co budu dělat, až tam budu ..... A dneska jsem si říkala: " to je mazec, já už jsem tu" no nevim asi si to moc neuvědomuju .... ale doufám, že to tam bude v pohodě ... A co Vy jak jste se měli ??? :o)))

Tak už to máme za pár

1. září 2007 v 14:49 | Terka |  Kukačková Terka
Dyž nepočítám tenhle den, tak už nám zbývá jenom jeden den a sme všichni pryč. Někdo z vás sice bude s někým ze zš ve třídě(včetně mě), ale pochybuju, že se většině z vás poštěstilo být v té třídě s tím koho jste měli nejradši. Tim nechci říct, že ste někoho vyloženě nenáviděli, ale nebudeme si zas hrát na něco, co neni pravda.
Všem přeju to nejlepší vykročení do nový školy, ať se vám tam už na první pohled co nejvíc líbí a najdete si tam dobrý kamarády. A i když ten první dojem nebude nejlepší, věřte tomu, že se to časem změní.
Protože život a svět je takovej, jakej si ho uděláte.