Prosinec 2007

:o) 2007/2008

31. prosince 2007 v 20:19 | veverka1991 |  Poláková Verča
Hehe, ahojík všicí, sice pochybuju, že sem chodíte, ale co :-) stejně napíšu, když je to poslední článek v roce 2007 tak to se sem musí dát ne??? xD
Takže předem vám chci popřát krásnej celej novej rok 2008, pohodně pohody a pevných nervů, páč se obávám, že bez nich byste se v týhle době už asi neobešli :D ... A a co je novýho??? Hele Lůca B. už řešila ples, jako školní ples, no doufám, že vás tam půjde dooost, myslim, že je 14. března 2008 .... Takže to se ještě domluvíme na spolužácích .... :-)
No, doufám, že si žijete hezky, baví vás škola a máte se dobře ... (vim, že realita je asi trošku jiná) :-)

Mno, docela vám řeknu, že se těšim na slučák, ale na ten kterej bude určitě (teda snad !!!) a to ten poslední den ve školním roce, doufám, že bude zase prča jako na rozlučáku, ty jo, to už bude rok, co jsme každej jinde :-( .... Ale to už asi moooc předbíhám ....

Mno vrátim se k účelu tohodle článku: "Takže prostě vám všem přeju náááádhernej rok 2008 :-* " :-)

Vánoce ... :-)

10. prosince 2007 v 15:33 | veverka1991 |  Poláková Verča
Ahojky lidičky, bejvalý 9.C .... ještě než začnu psát, tak jsem vám chtěla říct, že jak jsme byli na tom strašení, tak na nás všichní: "Vy jste z bejvalý 9.C že jo??" .. Docela dobrý ne?? Aspoň si nás pamatujou, mno my tam prostě zůstanem FOREVER .. :-)) Jinak tam na tý škole mám jednu příbuznou a říkala, že je tam všechno stejný ... Somr pořád říká "Faktem zůstává" .... Podolák taky "Čára datum..." ... No dobrý ... :-)) Jinak se mám na škole docela dobře, už jsem si tak nějak zvykla, i když je toho oproti základce fakt moc .. ale co se dá dělat ... :-) a co vy?? jak si žijete??? :)

Mno, ale proč hlavně píšu .... (jako vim, že je to trošku předčasně, ale co ...) :-D
TAK VÁM VŠEM PŘEJU VESELÝ VÁNOCE, BOHATÝHO JEŽÍŠKA, BOUŘLIVÝHO SILVESTRA A MOOOC KRÁSNÝ CELY NOVÝ ROK 2008 !!!! <3

No, prostě, ať se vám splní všechny tajný přáníčka a potává vás jen štígro :-) a taky zkuste nějak přežít tu školu .... :-))
No, jinak když jsme u toho, kam se chystáte na Silvestra ??? :-)
Jinak (jináč :-D ) se mějte všichní moooc krásně ... a zase někdy pááá ... veverka :-)